Jerzy Jankowski
dyrektor kreatywny


Sławomir Siedlik
dyrektor finansowy

 


Konrad Ganzke
dyrektor studia w Warszawie
wyceny kluczowych Klientów

(22) 838 33 98 w. 21
konrad@rpm.pl


Kamil Morydz
manager studia w Tarnowie wyceny

(14) 627 61 13 w. 23
tel. kom. 883 31 80 42
kamil@rpm.pl


Małgorzata Maniak
szef zespołu copywriterów

(14) 627 61 13 w. 30
gosia@rpm.pl


Beata Usarz
copywriter

(22) 838 33 98 w. 29
beata@rpm.pl


Agata Grzesiakowska
copywriter

tel. (22) 838 33 98 w. 29
tel. kom. 668 460 152
agata@rpm.pl


Robert Krupa
realizator - Tarnów

(14) 627 61 13 w. 27
robert@rpm.pl


Paweł Maurycy
realizator, kompozytor - Tarnów

(14) 627 61 13 w. 33
pawel@rpm.pl


Joanna Słota
realizator nagrań lektorskich - Tarnów

(14) 627 61 13 w. 22
asia@rpm.pl


Mariusz Bartusiak
szef zespołu realizatorów - Warszawa

(22) 838 33 98 w. 23
tel. kom. 608 512 030
mariusz@rpm.pl


Adrian Wasilewski
realizator - Warszawa

(22) 838 33 98 w. 22
tel. kom. 531 588 055
adrian@rpm.pl


Piotr Zientara
realizator - Warszawa

(22) 838 33 98 w. 24
piotrek@rpm.pl


Agnieszka Grankowska
kierownik produkcji - Warszawa wyceny

(22) 838 33 98 w. 20
agnieszka@rpm.pl


Anna Popławska - Migdał
szef zespołu banku zagranicznego

(14) 627 61 13 w. 26
anna@rpmstudio.eu


Iwona Kowalska - Malec
wyceny głosów zagranicznych
obsługa Klientów zagranicznych

(14) 627 61 13 w. 35
iwona@rpmstudio.eu


Wojciech Kuraś
wyceny głosów zagranicznych
obsługa Klientów zagranicznych

(14) 627 61 13 w. 36
wojtek@rpmstudio.eu


Anna Krupińska - Krupa
faktury, korekty,
wezwania do zapłaty, windykacja

(14) 627 61 13 w. 31
ksiegowosc@rpm.pl


Renata Stawarska
główna księgowa  


Andrzej Smoleń
szef zespołu handlowego w Tarnowie

(14) 627 61 13 w. 23
tel. kom. 883 318 041
andrzej@rpm.pl


Dariusz Siniło
dział handlowy - Białystok

tel. kom. 604 477 014
darek@rpm.pl